facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت حمایت از ترافیک داخلی
حمایت از ترافیک داخلی

از سوی مرکز ملی فضای مجازی، اجرای عملیات و بهره‌برداری از نقاط تبادل ترافیک (IXP) داخلی، به یکی از مجمـوعه‌های متقاضی،

به موازات شرکت ارتباطات زیرساخت، تفویض شد.به گزارش ایران نت، کمیسیون عالی تنظیم مقررات فضای مجازی، در جلسه مورخ ۱/۴/۱۳۹۲، در راستای تحقق سیاست‎های مصوب و مأموریت تعیین شده در جلسه مورخ ۷/۱۱/۱۳۹۱ شورایعالی فضای مجازی (ابلاغیه شماره ۹۱۵۳۴/۰۱/ش مورخ ۲۳/۱۱/۱۳۹۱)، درخصوص حمایت از ترافیک داخلی و ایجاد تمایز بین ترافیک داخلی با ترافیک سایت‎ها و خدمات اینترنتی میزبانی شده در خارج کشور و براساس بندهای ۲ و ۶ شرح وظایف خود و همچنین پیرو ابلاغ «سیاستهای حاکم بر راه‌اندازی نقاط تبادل ترافیک داخلی (IXP) و ایجاد تمایز بین ترافیک داخلی از ترافیک سایتها و خدمات میزبانی شده در خارج کشور» (ابلاغیه شماره ۹۱۷۷۹/۰۱/ش مورخ ۲۲/۱۲/۱۳۹۱)، بند زیر را تصویب و برای اجرا ابلاغ کرد:"با رعایت ملاحظات امنیتی دستگاه‌های امنیتی کشور و مشروط بر اعمال مالکیت و مدیریت توسط نهادهای حاکمیتی، اجرای عملیات و بهره‌برداری از نقاط تبادل ترافیک (IXP) داخلی، به یکی از مجمـوعه‌های متقاضی که تاکنـون اعلام آمادگی کرده‌اند به موازات شرکت ارتباطات زیرساخت، از سوی مرکز ملی فضای مجازی تفویض گردد".

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی