facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت هر ثانیه در اینترنت چه رخ می‌دهد؟
هر ثانیه در اینترنت چه رخ می‌دهد؟

به گزارش ایران نت؛ یک سایت اینترنتی به نام  "One Second on the Internet" تلاش دارد حسی از آنچه در هر ثانیه در اینترنت رخ

می‌دهد را به شما نشان دهد. این وب سایت از طریق آیکون و اعداد موضوعایت چون تعداد جست و جوی، تعداد آپلود عکسهای اینستاگرام، ویدیوهای دیده شده یوتیوب، تماس‌های اسکایپ و … را نشان دهد. اگر حوصله کنید و به سمت پایین صفحه اسکرول کنید از میزان اطلاعاتی که در یک لحظه در اینترنت رد وبدل می‌شود شگفت زده خواهید شد هر چند ممکن است از این هم همه اسکرول کردن خسته شوید. البته ارزش یک بار انجام دادنش را دارد.
در انتهای این سایت نوشته شده :
۱۰ سال قبل یوتیوب ، فیس‌بوک، تامبلر، توییتر، دراپ‌باکس و اینستاگرام وجود نداشتند.
۲۰ سال قبل تنها ۱۳۰ وب سایت در اینترنت فعال بود و گوگل اصلا نبود و شما برای داشتن ایمیل باید به ISP خود هزینه پرداخت می‌کردید.
۳۰ سال قبل اینترنتی وجود نداشت

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی