facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت فروشگاه گوگل پلی استور به یکباره متحول شد!
فروشگاه گوگل پلی استور به یکباره متحول شد!

فروشگاه گوگل پلی استور به یکباره متحول شد!فروشگاه اختصاصی گوگل که آن را با نام گوگل پلی استور نیز می‌شناسیم، به نظر می‌رسد به یکباره متحول شده است. نسخه جدید فروشگاه گوگل پلی استور گوگل با ورژن 4.4.21 به بیرون درز کرده و به نظر می‌رسد برروی بسیاری از نسخه‌های سیستم عامل اندروید گوگل قابل نصب باشد.

 

در حالی که هنوز هیچ تاریخ خاصی برای معرفی رسمی سیستم عامل اندروید نسخه کیت کت اعلام نشده، باید اعلام کنیم که این نسخه را می‌توانید در روز دوشنبه همراه با عرضه رسمی نکسوس 5، دریافت کنید. علاوه بر تغییرات بصری که در نسخه جدید فروشگاه پلی استور شاهد هستیم، به‌روزرسانی جدید برخی از اشکالات جزئی آن را برطرف کرده و عملکرد کلی فروشگاه گوگل را، بهبود داده است. احتمالا این نسخه از فروشگاه گوگل، باید برروی ابزارهای هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید نسخه 2.2 و بالاتر نصب شود.

فعلا باید منتظر بمانید چراکه تا رویداد خبری رسمی نکسوس 5 و نسخه 4.4 سیستم عامل کیت‌کت زمان زیادی باقی نمانده و اطلاعات‌مان نیز درباره محصولات جدید گوگل، بسیار محدود و کم است!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی