facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت سرویس iGoogle از گوگل محو می شود
سرویس iGoogle از گوگل محو می شود

سرویس iGoogle به طور کامل از گوگل محو می شودسرویس شخصی‌سازی خدمات گوگل موسوم به iGoogle به علت عدم استقبال کاربران به زودی به تاریخ می‌پیوندد.

 

علیرغم اعتراضات بسیاری از کاربران خدمات مذکور، قرار است سرویس iGoogle از امروز به طور کامل از گوگل محو شود. کارشناسان می گویند با توجه به محبوبیت گسترده شبکه‌های اجتماعی و خدمات مشابه دیگر iGoogle هیچ شانسی برای موفقیت نخواهد داشت.

صفحه اختصاصی این خدمات به نشانی google.com/ig نیز حذف شده و کاربران به جای ورود به آن به صفحه اول گوگل هدایت می‌شوند.

برنامه ریزی برای حذف iGoogle از شانزده ماه قبل آغاز شده بود، به خصوص که گوگل خود با راه اندازی سرویس های متعدد دیگری و افزودن قابلیت های شخصی سازی به آنها از اهمیت iGoogle کاسته بود. خدمات شخصی سازی مرورگر و سیستم عامل کروم، سرویس اجتماعی گوگل پلاس و همین طور پلاتفورم آندروید از جمله این موارد محسوب می شود.

برای طراحی iGoogle از برنامه آژاکس استفاده شده بود تا کاربران بتوانند خدمات مختلف گوگل که به آنها علاقه دارند را انتخاب کرده و به هر ترتیبی که دوست دارند در صفحه شخصی شده خود به نمایش بگذارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی