facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت پاسخ گوگل به کمپین ضد گوگلی مایکروسافت
پاسخ گوگل به کمپین ضد گوگلی مایکروسافت

پاسخ گوگل به کمپین ضد گوگلی مایکروسافتمایکروسافت روز گذشته و در ادامه کمپین ضد گوگلی خود شروع به فروش لیوان و تی شرت‌هایی کرد که بر روی آن‌ها پیغام‌های ضد گوگلی درج شده بود. بر روی این اقلام جمله «زمانی که ما در حال دزدیدن اطلاعات شما هستیم، آرام باشید» به همراه لوگوی کروم درج شده است. حال گوگل به این اقدام مایکروسافت واکنش نشان داده است.

 

مایکروسافت از چند ماه پیش کمپین گسترده‌ای را با نام Scroogled آغاز نمود و در آن تلاش کرد تا سرویس‌های مختلف گوگل را محکوم به انحصار طلبی و شکستن حریم شخصی کاربران کند.

در تازه‌ترین اقدام مایکروسافت در کمپین Scroogled این کمپانی نسبت به تهیه ماگ و تی‌شرت‌هایی با شعارهای تند ضد گوگلی کرده است.

حال گوگل در پاسخ به اقدام اخیر مایکروسافت اینچنین پاسخ داده است:

    اقدام اخیر مایکروسافت جای تعجب نداشت. چراکه رقابت در فضای محصولات پوشیدنی در حال گرم شدن است.

گوگل با این پاسخ هوشمندانه خود به این موضوع اشاره کرده که درست در زمانی که مایکروسافت در حال فروش تی‌شرت‌های ضد گوگلی است، گوگل سخت در تلاش است تا عینک هوشمند خود را که به نوعی یک کامپیوتر پوشیدنی است، روانه بازار کند. به این ترتیب گوگل به مایکروسافت با کنایه گفته است که به جای فروش تی‌شرت بهتر است به دنبال کسب جایگاهی از بازار در حال شکل گرفتن، ابزارهای پوشیدنی مانند ساعت هوشمند یا عینک‌ها، کلاه و غیر باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی