facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت فريب صفحه جعلي فيس بوك را نخوريد!
فريب صفحه جعلي فيس بوك را نخوريد!

به تازگی سرویسی به نام  هدیه در فیسبوک برای علاقمندان ایجاد شده که از طریق آن می توانید به دوستانتان

هدیه های فیسبوکی بدهید. در واقع این هديه ها نوعی کسب درآمد برای فیسبوک است .
به گزارش ايران نت نيوز، به تازگی کاربرانی از فیسبوک با یک شوخی فریب آمیز دوستان خود را با این جمله که لایک کنید و هديه رایگان بگیرید کاربران را فریب می دهند . البته مشخص نیست که این پیج ها برای بدنام کردن فیسبوک است یا واقعا قصد شوخی دارند اما رفتار این افراد کار پسندیده ای نیست چرا که با خود سرویس های فیسبوک اعضا را فریب می دهند .
این افراد با فریب کاری تعداد زیادی لایک برای خود جمع آوری کرده اند بطوری که بسیاری از کاربران را نسبت به فیسبوک بدین کرده اند . گفتنیست این افراد با هدایای گرانبهایی نظیر آي پد اقدام به فریب افراد  نموده اند . به هر حال اگر با چنین پیج هایی مواجه شدید به هیچ وجه فریب کار تبلیغاتی آن ها را نخورید .

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی