facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت خدمات جستجوگر عکس بینگ به روز شد
خدمات جستجوگر عکس بینگ به روز شد

جستجوگر بینگ در روزهای اخیر شاهد تحولات تازه‌ای بوده و خدمات جستجوگر عکس آن ارتقا یافته است.

 جستجوگر عکس بینگ از رابط کاربری تازه ای برخوردار شده و با این تغییرات نمایش عکس های جستجو شده کاربران با سرعت و دقت بیشتری صورت می گیرد.
با استفاده از این رابط کاربری دسترسی به پیش نمایش عکس ها با سرعت بالاتری صورت می گیرد و عکس منتخب کاربران در میان عکس های جستجو شده در کنار تعدادی عکس کوچک تر مرتبط به نمایش درمی آید.

همچنین در مورد هر عکس جزییات بیشتری نیز قید می شود.
امکان استفاده از صفحه کلید برای مشاهده عکس های مختلف و گزینه های مختلف برای مشاهده تمام صفحه عکس ها از جمله دیگر قابلیت های پیش بینی شده در این زمینه است. بازگشت سریع تر به صفحه جستجوی عکس ها هم توسط مایکروسافت مورد توجه قرار گرفته است.
در حال حاضر بینگ در کنار یاهو رقابت تنگاتنگی برای غلبه بر گوگل دارد، اما هنوز در این زمینه موفقیتی کسب نکرده است.

در حال حاضر گوگل کماکان دوم سوم بازار جستجوگرهای اینترنتی را در اختیار دارد. ولی باید توجه داشت که سهم این شرکت به طور تدریجی رو به نزول بوده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی