facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت طراحی جدید تقویم Outlook.com
طراحی جدید تقویم Outlook.com

مایکروسافت طراحی بخش تقویم سرویس ایمیل اوت‌لوک خود را تغییر داده و قابلیت‌های تازه‌ای

را نیز به آن افزوده است. علاوه بر آن در نسخه جدید سرعت انجام امور مختلف سریعتر از همیشه گردیده و سازگاری آن با ابزارهای مختلف نیز بهتر شده است. تقویم جدید مایکروسافت فعلا برای تعداد کمی از کاربران فعال شده اما طی چند روز آینده همه کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود.تغییرات ایجاد شده در تقویم مایکروسافت به دنبال متد بهینه سازی این شرکت با عنوان «محتوا بر کروم» انجام شده که در آن قرار است تمرکز ویژه‌ای بر جنبه‌های مختلف قابلیت‌های سرویس گردد. در همین راستا مایکروسافت در طراحی جدید، افزودن، ویرایش یا دسترسی به اطلاعات در تقویم را تسریع کرده است.کاربران حالا با یک کلیک می‌توانند رویدادها را ویرایش نموده یا رویداد جدیدی را اضافه کنند و یا یک رویداد را به سادگی و با کلیک و کشیدن آن به روزهای مختلف نسبت دهند. در نسخه جدید تقویم مایکروسافت، کاربر می‌تواند در یک صفحه جدید و مستقل از صفحه اصلی تقویم، لیست کارهای خود را مشاهده کنند.مایکروسافت دسترسی به سرویس تقویم را از طریق سرویس های دیگر نیز بهبود بخشیده و یکپارچگی بین سرویس‌های خود را افزایش داده است.در تقویم مایکروسافت یکپارچگی با سرویس‌های دیگر نیز بهبود بخشیده شده و به عنوان مثال تولد دوستان شما در فیس بوک یا لینکداین بصورت خودکار در زمان هنگام سازی به تقویم شما اضافه می‌شوند. همچنین وضعیت آب هوا در موقعیت‌های انتخاب شده در تقویم به اطلاع کاربر می‌رسد. در نهایت گزینه‌های مربوط به حریم شخصی بهینه شده تا کاربر کنترل بیشتری بر آنها داشته باشد.آیا شما از تقویم های آنلاین برای کنترل و مدیریت رویدادهای پیش روی خود بهره می‌برید؟ کدام سرویس را برای انجام نیازهای خود استفاده می‌کنید؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی