facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت دروغ‌های اول آوریلی!
دروغ‌های اول آوریلی!

با استفاده از سرویس جدید گوگل، می‌توانید با استفاده از بو در اینترنت جست‌وجو کنید!در اول آوریل هر سال دروغ‌گویی

رایج و جایز می‌شود، البته برای مدت زمان کوتاهی.این دروغ ها که تاریخچه آن به صدها سال پیش بازمی‌گردد اکنون به حدی معروف شده که حتی شرکت‌های مطرح فناوری اطلاعات و سایت‌های مهم خبری نیز می‌کوشند از این قافله عقب نمانند!به عنوان مثال گوگل امسال اعلام کرد قصد دارد با بررسی تمام ویدئوهای سایت یوتیوب طی ده سال توسط گروهی از داوران، برترین ویدئو را در سال ۲۰۲۳ معرفی کند.بینی گوگل (Google Nose) هم یکی دیگر از آن دروغ‌هایی است که طبق آن، کاربران با استفاده از بو می‌توانند در گوگل جست‌وجو کنند.گوگل حتی نسخه بتای این سیستم جعلی را هم رونمایی کرده است.سایت یاهوی فرانسه نیز گفت فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه، به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، قصد دارد کاخ الیزه را ترک گفته و به حومه پاریس اثاث‌کشی کند!روزنامه دیلی‌میل چاپ انگلیس نیز از نوعی جغد سخن گفته که برای انتقال بسته‌های پستی بین ادارات، در حال آموزش دیدن است.روزنامه دیلی اکسپرس نیز نوشت: الیزابت دوم، ملکه انگلیس با به راه انداختن یک مزایده، قصد دارد اتاق‌های قصر باکینگهام را اجاره دهد!در فرانسه نیز گفته شد که از این به بعد برای رساندن نامه‌های مردم به درب منزل گیرندگان، از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده خواهد شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote4.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی