facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت برنامه فیسبوک برای حل مشکلات کاربران
برنامه فیسبوک برای حل مشکلات کاربران

Ask Erin نام اپلیکیشنی است که که ارین اگان مسئول بخش حریم خصوصی فیس‌بوک افتتاح کرده

و به سوالات کاربران در مورد حریم خصوصیشان پاسخ می‌دهد.شبکه اجتماعی فیسبوک با راه‌اندازی برنامه‌ای به سوالات و نگرانی‌های کاربران در زمینه تنظیمات حریم خصوصی پاسخ می‌دهد.اگر از تنظیمات حریم خصوصی فیسبوک ناراحت هستید می‌توانید به این اپلیکیشن مراجعه کرده و مشکل و نگرانی خود را با ارین اگان، مسئول بخش حریم خصوصی فیسبوک مطرح کنید.این اپلیکیشن جدید "از ارین بپرس" یا “Ask Erin” نام دارد و از شب یکشنبه آغاز به کار کرده است اما ارین این اپلیکیشن را صبح روز گذشته و در جریان مراسمی در واشنگتن دی.سی به طور رسمی افتتاح کرد.ارین اگان یکی از دو نفری است که مسئول بخش حریم خصوصی فیسبوک هستند و در حالیکه ارین تمرکز خود را به بخش حریم خصوصی متمرکز کرده است، مایکل ریشتر در زمینه ویژگی‌های جدید فیسبوک فعالیت دارد.فیسبوک به طور مداوم تلاش می‌کند تا در بخش حریم خصوصی این شبکه اجتماعی تغییرات و بهبودهایی انجام دهد اما کاربران همچنان برای استفاده از این تنظیمات دچار سردرگمی هستند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی