facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت هتک حرمتی اینترنتی در پی رد خواستگار
هتک حرمتی اینترنتی در پی رد خواستگار

متهم هدف خود از این جرم را انتقام‌گیری از این خانم عنوان کردفردی که با ایجاد صفحه‌ای جعلی در اینترنت

اقدام به هتک حرمت دختری جوان کرده بود، دستگیر شد.سرهنگ امینی رییس پلیس فتای اردبیل در این باره گفت: پیرو شکایت خانمی مبنی بر هتک حرمت وی در فضای مجازی، ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند.رییس پلیس فتای استان اردبیل ادامه‌داد: بنابر اظهارات شاکیه و بررسی‌های اولیه معلوم شد؛ فردی ناشناس صفحه‌ا‌ی جعلی با نام و مشخصات شاکیه در یکی از شبکه‌های اجتماعی ایجاد و با انتشار تصاویر شخصی و درج مطالب ناروا علیه او و نیز قراردادن شماره تماس وی موجب هتک حرمت و مزاحمت این خانم را فراهم کرده است.امینی افزود: در بررسی‌ها متهم با هویت معلوم و ساکن اردبیل شناسایی و با دستور مرجع قضایی به این یگان دلالت داده شد، وی به جرم خود اعتراف و اظهار داشت از زمان دانشجویی با شاکیه آشنا شدم و طی چندین مرحله از او خواستگاری کردم اما پاسخ منفی شنیدم، وی هدف خود از این جرم را انتقام‌گیری از این خانم عنوان کرد.رییس پلیس فتای اردبیل هشدارداد: مواظب روابط دوستانه خود باشید و از دادن اطلاعات و عکس‌های شخصی به دوستان اجتناب کنید؛ چرا که کوچک‌ترین آسیبی در روابط دوستی می‌تواند انگیزه انتقام‌جویی و موارد مشابه را در پی داشته باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی