facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت سیر تکامل تدریجی جیمیل!
سیر تکامل تدریجی جیمیل!

همین دوازدهم فروردین بود که جیمیل ۹ ساله شد. بسیاری از کاربران فعلی اینترنت روزهای اول جیمیل را بخاطر دارند

روزهایی که کاربران یاهو که آن روزها تقریبا اکثریت کاربران را تشکیل می‌دادند کنجکاوانه به این سرویس پست الکترونیکی می‌پیوستند و بسیاری از آنها رفته رفته این سرویس را به تمام سرویس‌های موجود ترجیح دادند.اینفوگرافیک زیر تمام اتفاقات مهمی است که بر سر جیمیل در این ۹ سال آمده است. اگر چه این روزها در ایران به سختی در دسترس قرار گرفته اما همچنان ارزش این سختی‌ها را دارد!همانطور که در این اینفوگرافیک می‌بینید جیمیل در ۱۳ فروردین ۱۳۸۳ به صورت آزمایشی آغاز بکار کرده است. اگر عبارت Gmail is different. Here’s what you need to know را در کادر جستجوی جیمیل خود جستجو کنید به ایمیلی خواهید رسید که تاریخ آن در واقع روز پیوستن شما به جیمیل است! برای من این تاریخ اول اردیبهشت ۱۳۸۳ بود برای شما چطور؟

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی