facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت خدمات موسیقی "توییتر" در راه است
خدمات موسیقی "توییتر" در راه است

توییتر قصد دارد اپلیکیشنی ویژه موسیقی برای این شبکه اجتماعی محبوب طراحی کند. طبق گزارش‌ها توییتر سرمایه‌گذاری کلانی در این راستا انجام داده و مدت‌هاست که در حال برنامه‌ریزی‌ و تلاش برای گسترش خدمات موسیقی است.

شبکه اجتماعی "توییتر" به دنبال راه‌اندازی و گسترش خدمات موسیقی این سایت است. این شبکه اجتماعی با تأیید این خبر که وب‌سایت "We are hunted" را خریداری کرده است، اعلام کرد که این سرویس جانبی تحت لوای توییتر بسته شده و به جای آن اپ موسیقی ویژه توییتر را افتتاح خواهد کرد.قرار است سرویس تازه بنا به سلیقه و ترجیح شخصی هر کاربر توییتر، موسیقی‌هایی که به سلیقه کاربر نزدیک است را به او پیشنهاد و معرفی کند و کاربران بتوانند آهنگ‌های موردعلاقه خود را از طریق این اپ خریداری کنند.توییتر در وب‌سایت تازه‌ای که با عنوان "موسیقی توییتر" راه انداخته است، این خبر را اعلام کرده و گفته است که با هشتگ#music کاربران می‌توانند درباره این سرویس تازه اطلاع‌رسانی و موسیقی‌های محبوب خود را تگ کنند.گزارش‌رسانه‌های تخصصی اخبار دیجیتال می‌گوید که شبکه اجتماعی توییتر ماه‌هاست که بر روی پروژه موسیقی و اپلیکیشن ویژه موسیقی توییتر کار می‌کنند. توییتر سرمایه‌گذاری چشم‌گیری در بخش موسیقی انجام داده است.توییتر به کاربران در ماه‌های اخیر این امکان را داده است که با خدمات "Streaming" موسیقی محبوب خود را از طریق سایت‌هایی مثل "اسپاتیفای" در توییتر بشنوند. اقدامی که با استقبال گسترده کاربران مواجه شد.در بیانیه‌ای که توییتر به مناسبت خدمات موسیقی تازه خود منتشر کرده، از جمله آمده است:«شکی نیست که موسیقی و توییتر رابطه خوبی باهم دارند. خواننده‌ها و هنرمندان قبل از هر کجا برای ارتباط با خواننده‌های خود به عضویت توییتر درمی‌آیند و کاربران هر روز آلبوم‌های موسیقی و ترانه‌های تازه یا محبوب خود را در توییتر با فالوئرهای خود به اشتراک می‌گذارند.»توییتر اعلام کرد که به زودی خبرهای تکمیلی بیشتری درباره خدمات موسیقی این شبکه اجتماعی اعلام خواهد کرد. این شبکه اجتماعی در حال حاضر بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر از سراسر جهان دارد و روزانه به طور متوسط ۴۰۰ میلیون توئیت تازه در این شبکه‌ی مایکروبلاگی منتشر می‌شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی