facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت آموزش به اشتراک گذاشتن فایل ها
آموزش به اشتراک گذاشتن فایل ها

وقتی سیسنم های شما در یک مکان از طریق شبکه به هم متصل باشدشما این امکان را دارید که به سیستم دیگر دسترسی داشته باشیدویا فایل واطلاعات مورد نیاز خودتان را از طریق شبکه به اشتراک بگذارید.برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ویا فایل ها در شبکه باید مراحل زیر را انجام دهید:
ابتدا mycomputerراباز کرده سپس برروی درایوی که قصد داریدبه اشتراک بگذارید راست کلیک نمایید


ابتدا mycomputerراباز کرده سپس برروی درایوی که قصد داریدبه اشتراک بگذارید راست کلیک نماییدوگزینه share with وسپس advanced sharing راانتخاب نمایید.
همانند شکل زیرعمل کنید تا اطلاعات درایو مورد نظر به اشتراک گذاشته شود.

 


دراین شکل با کلیک برروی network می توانید کامپیوترهایی که به شبکه متصل هستند را مشاهده کنید.(کامپیوتر مورد نظر را انتخاب نمایید).باکلیک برروی اسم کامپیوترمورد نظر فایل هاو پوشه های به اشتراک گذاشته شده توسط شما در آن نمایش داده می شود.

 

 

 


شما در اینجا می توانیداگر فایلی را از کامپیوتر مورد نظر می خواهید کپی کرده و در یکی از درایو های خود paste کنید.
 

 


ممکن است بعضی از سیستم ها اطلاعات یا فایل های به اشتراک گذاشته شده شما را ببینند ولی امکان جابجایی برای آنها وجود نداشته باشد

 یعنی موقع جابجا کردن اطلاعات ارور premession بگیرند. برای بر طرف کردن این ارور باید بر روی پوشه مورد نظر راست کلیک نمایید وگزینه properties را انتخاب کنید.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به ترتیب مانند شکل زیر عمل نمایید:

 

 

 
 

 

بعضی از فایل ها فقط در دسترس شما هستند.برای برطرف کردن این کار تیک های allow را زده وروی add کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 


مانند شکل زیر عمل نمایید:(بعد از انتخاب findnow از لیست کشوییsearch results که باز می شودگزینه everoneکلیک کنیدوok کنید.)


 

 
 

 

 

بعد از ok کردن پنجره زیر باز میشود که در قسمت sharing برروی کلمه share کلیک کنید سپس مانند شکل های زیر عمل کنید.
در انتها Done را زده وتمام صفحات را تایید کنید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی