facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت Block کردن آدرس ایمیل
Block کردن آدرس ایمیل

خیلی اوقات پیش آمده است که ایمیل یک شخص یا گروهی برای شما مشکلاتی بوجود آورده باشد وشما نمی خواهید که میل این شخص یا گروه را دریافت کنیددراین صورت شما باید آدرس ایمیل آن را block(یامسدود)کنیدبرای این کار ابتدا وارد آدرس میل یاهو خود شوید.

بعد از باز کردن yahoomail خود در منوی options گزینه mail optionsراکلیک نمایید.


سپس در این قسمت بر رویspam که در سمت چپ صفحه است کلیک نمایید درصفحه  روبروی آن در قسمت blocked email addresses آدرس ایمیل را که می خواهید میل آن را دریافت نماییدوارد نماییدو add را زده


برای  مثال در شکل زیر در قسمت inbox آدرس میلی را که می خواهم block کنم را باز کرده


بعد از باز شدن میل Show Details را کلیک کردهسپس در این قسمت آدرس ایمیل را وارد کرده و save می کنیم.بدین ترتیب ما می توانیم آدرس ایمیل ها را مسدود یا block کنیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

3 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی