facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت آموزش اضافه کردن ایمیل در outlook
آموزش اضافه کردن ایمیل در outlook

در این آموزش قصد داریم به شما می خواهیم کار با Email و مدیریت اطلاعات شخصی با برنامه outlook را آموزش دهیم. این نرم افزار به شما کمک می کند در صورتی که به اینترنت یا شبکه وصل باشید بتوانید از outlook برای انتقال اطلاعات و گفتگو با دیگران از راه Email استفاده کنید.

برای شروع آموزش بروی start کلیک کرده و در منوی Allprograms و در آنجا منوی Microsoft office  ودر نهایت بروی گزینه Microsoft office outlook 2010 کلیک کنید:سپس مانند شکلهای زیر عمل نمایید:

در این قسمت چون ما می خواهیم تنظیمات مان را بصورت دستی وارد کنیم گزینه مشخص شده را انتخاب می کنیم و سپس Next  می کنیم


در این مرحله باید آدرس ایمیل خود را وارد کنیم که این آدرس ایمیل توسط شرکت سرویس دهنده به شما ارسال می شود که در قسمت User Information که شامل your name  و Email Address باید نام و آدرس ایمیل را وارد کنید و در قسمت Sever Information  باید اطلاعاتی که مربوط به سرویس دهنده شما هست را وارد کنید که Accoun type را بصورت پیش فرض روی  pop3 گذاشته و در قسمت Incoming mail و outgoing mail server (smtp) باید آدرس سرویس دهنده ارسال و دریافت email را وارد کنیم ودر قسمت user name  و passwordآدرس ایمیل وپسورد را وارد کنید و Next  کنید بعد از Next کردن باید تاییده خود را دریافت نماییم که برای آزمایش یک ایمیل بصورت تست ارسال می شودهمتنطور که در شکل زیر مشاهده می کنید دو علامت تیک سبز نشان صحت کار است و ما در دریافت و ارسال ایمیل با مشکل مواجه نمی شویم سپس بروی دکمه close کلیک کنید.سپس یک میل تایید برای شما همانند شکل زیر ارسال می شود.منبع: ایران نت نیوز
استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

11 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی