facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت آموزش فیلتر کردن ایمیل تبلیغاتی
آموزش فیلتر کردن ایمیل تبلیغاتی

یکی از مسائلی که ممکن است روزانه با آن مواجه شوید این است که زمانیکه می خواهید ایمیل های خود را چک کنید با حجم انبوهی از ایمیل های تبلیغاتی روبرو می شوید که ما در این آموزش سعی داریم برای برطرف کردن

یکی از مسائلی که ممکن است روزانه با آن مواجه شوید این است که زمانیکه می خواهید ایمیل های خود را چک کنید با حجم انبوهی از ایمیل های تبلیغاتی روبرو می شوید که ما در این آموزش سعی داریم برای برطرف کردناین مشکل به شما کمک کنیم هنگامی که ایمیل های تبلیغاتی در جیمیل خود داریدومزاحمتان است می توانید تغییرات زیر را در آن اعمال کنید.
ابتدا وارد جیمیل خود شده و از بالا سمت راست صفحه بر روی settings کلیک کنید

در این مرحله وارد filters شوید.

بر روی create a new filter کلیک کنید.

صفحه ای برای شما باز می شودیکی از کادرهای آن را پر کنید که در واقع بطور مثال آدرس ایمیل تبلیغاتی یا موضوع ایمیلی که برای شما فرستاده شده است را وارد نماییدوcreate filter with this search را کلیک نمایید.

حال تغییری را که می خواهید اعمال نمایید به عنوان مثال در اینجا ما می خواهیم این ایمیل تبلیغاتی را حذف کنیم به همین دلیل گزینه delete را تیک می زنیم.
در اینجا create filter را کلیک نمایید.


حال فیلتر شما ساخته شده است.در صورتی که بخواهید فیلتر ایجاد شده را delete یا edit نمایید که ما در این شکل آن را
Delete نموده ایم آن را حذف کنیدیا ویرایش نمایید.

 
جهت مشاهده فیلم این آموزش از لینک زیر استفاده نمایید:
آموزش فیلتر کردن ایمیل های تبلیغاتی
منبع: ایران نت نیوز
استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی