facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت آموزش غیرفعال کردن عبارات جستجو شده دراینترنت
آموزش غیرفعال کردن عبارات جستجو شده دراینترنت

اگر مایلید که عبارات ، واژه ها و کلماتی را که در اینترنت جستجو کرده اید فقط برای خودتان باشد و دیگران به آن دسترسی نداشته باشند ، باید آن ها را غیرفعال کنید. برای مثال شما در کادر جستجو شروع به تایپ می کنید

اگر مایلید که عبارات ، واژه ها و کلماتی را که در اینترنت جستجو کرده اید فقط برای خودتان باشد و دیگران به آن دسترسی نداشته باشند ، باید آن ها را غیرفعال کنید. برای مثال شما در کادر جستجو شروع به تایپ می کنیدو مشاهده می کنید که در لیست کشویی بقیه عبارت و یا عبارات مرتبط و یا ....... ظاهر می شود ؛ برای اینکه این اتفاق نیفتد با ما همراه شوید.
برای شروع دکمه های ترکیبی  Windows + C را بفشارید و در سمت راست مانیتور خود بر روی Settings کلیک کنید.سپس روی آخرین گزینه Chang Pc Sittings کلیک کنید و در منوی سمت چپ Search را انتخاب کرده و در انتها گزینه های زیر را غیر فعال کنید.
Show the apps I Search most often at the top
Let Windows save my serchesat future Search suggestions  
برای دیدن فیلم این آموزش به لینک زیر مراجعه کنید
آموزش غیرفعال کردن عبارات جستجو شده دراینترنت
منبع ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

3 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی