facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت آموزش ساخت ایمیل یاهو بعد از تحریم
آموزش ساخت ایمیل یاهو بعد از تحریم

باید گفت ما ایرانی ها باهوش تر از آنیم که هر کسی به خیال خام خود بتواند ما را دور بزند و آب از آب تکان نخورد ، بارها دیده اید و شنیده ایم که هیچ قدرتی مگر قدرت خداوند بزرگ نمی تواند

باید گفت ما ایرانی ها باهوش تر از آنیم که هر کسی به خیال خام خود بتواند ما را دور بزند و آب از آب تکان نخورد ، بارها دیده اید و شنیده ایم که هیچ قدرتی مگر قدرت خداوند بزرگ نمی تواندجلوی پیشرفت ایرانی ها را بگیرد و آن ها را از ادامه کار مایوس کند بنابراین به این فکر افتادیم تا برای دور زدن تحریم هایی که علیه ایران صورت گرفته این آموزش را به شما ارائه دهیم.
برای شروع به صفحه اصلی یاهو بروید. گزینه Mail را انتخاب کنید و در صفحه ای که باز می شود، روی کادر: Creat New Account کلیک کنید.در صفحه ای که باز می شود، مشخصات خود را یادداشت و جنسیت خود را وارد کنید. در این مرحله باید روی کد +1 ایالت متحده  کلیک راست و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.در این مرحله در پایین صفحه پنجره ای باز می شود که باید جای خالی را با واژه «+98» و عدد یک که دو خط بالاتر قرار دارد را با «98» پر کنید.

شما بدین وسیله  هر دو کد آمریکا را به ایران تغییر دادید.
اکنون روی Create account کلیک کنید و منتظر شوید تا پیغامی مبنی بر ساخت اکانت جدید به شما داده شود.منبع ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

3 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی