facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش موبایل و تبلت آموزش نصب برنامه وبازی در اندروید
آموزش نصب برنامه وبازی در اندروید

همانطور که می دانید نصب نرم افزار وبازی در بروی گوشی های اندروید کار بسیار راحتی نیست وشاید شما جز کسانی باشید که برای نصب نرم افزار ویا بازی خود را متحمل هزینه می کنید . در این آموزش ما سعی داریم ساده ترین راه برای نصب برنامه بروی گوشی ها با سیستم عامل اندروید راآموزش بدهیم.

همانطور که می دانید نصب نرم افزار وبازی در بروی گوشی های اندروید کار بسیار راحتی نیست وشاید شما جز کسانی باشید که برای نصب نرم افزار ویا بازی خود را متحمل هزینه می کنید . در این آموزش ما سعی داریم ساده ترین راه برای نصب برنامه بروی گوشی ها با سیستم عامل اندروید راآموزش بدهیم.تا آخر این آموزش با ما باشید تا از این پس خود بتوانید براحتی برنامه ،بازی و.....را بروی گوشی اندروید خود نصب کنید.
قبل از هر کاری برنامه های زیر را بروی سیستم خود نصب کنید:
1-Android USB Driver
2-PC Suit For Android
نکته:
گوشی های اندروید هنگام وصل کابل USB توسط سیستم شناسایی می شود ولی بهتر است که شما Android USB Driver را بروی سیستم خود نصب کنید.
پس از نصب PC Suit For Android که بهتر است از آخرین ورژن استفاده کنید شما به Microsoft Net GHL نیاز دارید که خود این نرم افزار دانلودکرده ونصب می کند.
بعداز انجام این مراحل زبان انگلیسی را نصب میکنیم .
نکته: این مرحله بخاطر بسپارید چون هربار پس از اجرای نرم افزار باید اینکار را انجام دهید.در گوشی خود مسیر زیر را میرویم:
  Settings / Applications/Unknown Sources
سپس در اینجا گزینه Debugرا تیک بزنید.
نکته: شما با تیک زدن این گزینه چناچه گوشیتون بوسیله سیستم شناسایی نشود مشکل خود را برطرف کرده اید.
سپس گوشی را با کابل USB به سیستم وصل کنید اگر مدت زیادی طول کشید واین امر انجام نشد Refresh  کنید.

 
بعد از شناخت گوشی توسط pc شما برنامه و یا بازی و... با پسوند apk کلیک کنید ومانند شکل زیر برنامه مورد نظر خود را نصب کنیدشکل زیر بیانگر این است که نصب برنامه به پایان رسیده است و شما رش معکوس صورت می گیرد.


 
منبع: ایران نت نیوز
استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.


Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی