facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش موبایل و تبلت آموزش انتقال اطلاعات آیفون به اندروید
آموزش انتقال اطلاعات آیفون به اندروید

در این آموزش میخواهیم اطلاعات مهمی را که روی آیفون دارید نحوه انتقال آن را به اندروید به شما آموزش دهیم در عین سادگی که این آموزش دارد ولی بسیاری از کاربران اندرویدی با آن مشکل دارند که ما امیدواریم در بتوانیم با این آموزش به شما کمک کرده باشیم وشما براحتی بتوانید اطلاعات خود را از آیفون به اندروید انتقال دهید.

در این آموزش میخواهیم اطلاعات مهمی را که روی آیفون دارید نحوه انتقال آن را به اندروید به شما آموزش دهیم در عین سادگی که این آموزش دارد ولی بسیاری از کاربران اندرویدی با آن مشکل دارند که ما امیدواریم در بتوانیم با این آموزش به شما کمک کرده باشیم وشما براحتی بتوانید اطلاعات خود را از آیفون به اندروید انتقال دهید.برای این کار مراحل زیر را با ما انجام دهید.
قبل از هر کاری چند نکته را درنظر داشته باشید :
1- باید بدانید انتقال پیامک ها و سابقه تماس ها در بسیاری از موارد بسیار سخت ویا وقت گیر است
2- یک ایمیل برای خود ایجاد کنید.(یاهو ویا جیمیل)
در آیفون برنامه iContacts Pro+ – Advanced contact manager with google contacts sync  را دانلود ونصب کنید اینکار رابوسیله App Store انجام دهید
در اینجا میل ما جیمیل می باشد که برای شروع ما مسیر زیر را طی کردیم شما هم با ما همراه باشید
در این مسیر سرعت شما بستگی به سرعت اینترنت و همچنین تعداد دفترچه تلفن شما دارد.
Gmail–>iPhone Contacts –> Begin Syncبعد از انجام مراحل بالا باید آیفون خود را به سیتم (pc)یا لب تاپ متصل کرده و وارد iTunes  شده ودر قسمت Music  تیک Sync Music  قسمت را زده باید بعد از آنApply ویا Sync را انتخاب کنید.در اینجا باید یک فولدر با اسم iphone DATA ایجاد کنید وداخل آن یک پوشه دیگر باهرنامی که دوست دارید ایجاد کنید که ما دراینجا برای  پوشه خود نام  Musics اتخاب کردیم و بعد از آن بروی playlist هایی که در سمت چپ پنجره اضافه شده کلیک میکنیم سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+A را زده بوسیله Drag & Drop تمامی فایل های صوتی را به داخل پوشه می کشیم وذخیره می کنیم.
بعداز انتقال فایل صوتی باید فایل تصویری را انتقال دهیم بدین ترتیب بار دیگر داخل فولدر iphone DATA یک پوشه با هرنامی که میخواهیم ایجاد می کنیم که ما در اینجا Photos & Videos گذاشتیم سپس در My computer  در قسمت Apple iphone تصاویر را به پوشه جدید انتقال می دهیم

بدین ترتیب ما توانسته ایم انتقال فایل ها را انجام دهیم.
نکته:
برای انتقال دفتر تلفن باید در قسمت تنظیمات اندروید خود در قسمت Accounts and sync و یا Add Account یک حساب کاربری جدید ایجادو سپس گزینه Google را زده ابعداز وارد کردن اطلاعات حساب گوگل باید صبر کرد تا اطلاعات دفتر تلفن شما روی اندروید دانلود وذخیره شود.

منبع : ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی