facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش نرم افزارهای کاربردی آموزش چند ترفند در نرم افزار word
آموزش چند ترفند در نرم افزار word

ممکن است شما دسترسی به فتوشاپ نداشته باشید و بخواهید برای کارخود عکسی را که بوسیله prt SC گرفته اید با فرمتی خاص به محیط word آورده تا تغییرات و یا کارهایی را که در نظر دارید بروی آن اعمال کنید تا پایان این آموزش ما را همراهی کنید تا شما را با چند ترفند در محیط word  آشنا کنیم.

ممکن است شما دسترسی به فتوشاپ نداشته باشید و بخواهید برای کارخود عکسی را که بوسیله prt SC گرفته اید با فرمتی خاص به محیط word آورده تا تغییرات و یا کارهایی را که در نظر دارید بروی آن اعمال کنید تا پایان این آموزش ما را همراهی کنید تا شما را با چند ترفند در محیط word  آشنا کنیم. تصویری را که به وسیله ی صفحه کلید گرفته اید یا هر عکس دیگری که می خواهید را انتخاب کنید. سپس یکی از عکس هایی را مربوط به خود کامپیوتر است انتخاب و روی آن راست کلیک کنید بعد روی گزینه ی open with بایستید تا منوی مربوط به آن ظاهر شود حالا از اینجا Paint را انتخاب کنید صفحه ای همراه عکس برای شما باز خواهد شد کلیدهای ترکیبی Ctrl+A را فشار داده و سپس کلیدDelete  را بزنید و صفحه تان را Minimize کنید اکنون تصویرتان را که می خواهید به محیط Word  ببرید در صفحه ی تصویری که پاک کردید کپی کنید حتی لازم نیست که در اینجا اضافه ها یا قسمت های زاید عکستان را پاک کنید بعد از این کار از منوی File گزینه ی Save as را انتخاب و محلی که می خواهید عکستان ذخیره شود هم چنین فرمت عکستان را انتخاب و نسبت به ذخیره ی آن اقدام کنید.حالا به محیط Word تان برگردید و عکستان را در جایی که می خواهید Copy Paste کنید .برای اینکه حواشی زاید عکستان را از بین ببرید روی آن کلیک کنید با این کار در نوار ابزار بالای صفحه گزینه Format ظاهر خواهد شد آن را کلیک کنید، در سمت راست ، گزینه ی Crop  را انتخاب و حواشی زائد را حذف کنید . توضیحات بالا بترتیب در شکل های زیر بصورت تصیری ی توانید مشاهده کنید.

با استفاده از Ctrl+A اطراف شکل خط چین میافتدبا فشردن کلیدDelete تصویر پاک خواهد شد.تصویر را از جایی که ذخیره کرده بودیم کپی و در محیط Word  ،Past کردیم .
روی فرمت کلیک کرده و از نوار ابزار در سمت راست Crap را انتخاب و شروع به حذف قسمت های به درد نخور می کنیم.تصویری که در پایین می بینید ، در واقع همان تصویر بالایی است که زوائدش حذف شده.
منبع: ایران نت نیوز
استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.


Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی