facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش وب آموزش تغییر پسورد در سی پنل
آموزش تغییر پسورد در سی پنل

برای این کار وارد سی پنل شوید و روی Change Password  کلیک کنید.

برای این کار وارد سی پنل شوید و روی Change Password  کلیک کنید.با دیدن صفحه ی جدید در قسمت Old Password  پسورد قدیمی خود و در قسمت New Password پسورد جدید خود را وارد نمایید در کادر بعدی نیز تکرار آن را بنویسید ؛ در انتها نیز برای ذخیره ی پسورد تازه روی گزینه ی Change your password now کلیک نمایید .شما می توانید از رمز عبور پیشنهادی سیستم هم استفاده کنید برای این کار باید روی Generate Password کلیک کنید و سپس برای جایگزینی از Use Password استفاده نمایید.

منبع ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

3 Votes5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی