facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش وب کاهش مصرف پهنای باند (HotLink Protection)
کاهش مصرف پهنای باند (HotLink Protection)

کاهش مصرف پهنای باند 7هنگامی که وب سايتها به فايلهای روی وب سايت شما به صورت مستقيم لينك می دهند در واقع از پهنای باند شما استفاده می كنند.

هنگامی که وب سايتها به فايلهای روی وب سايت شما به صورت مستقيم لينك می دهند در واقع از پهنای باند شما استفاده می كنند. در این آموزش قصد داریم تا روشی را به شما آموزش دهیم که سایت های دیگر نتوانند به طور مستقیم و بدون اطلاع به فایل های وب سایت شما لینک بدهند ، در واقع با این کار این سایت ها دیگر به فایل های شما دسترسی نخواهند داشت.
برای این کار، وارد سی پنل شوید و به بخش Hotlinks protections بروید.

کاهش مصرف پهنای باند

نام وب سايتهایی كه را كه می خواهيد امكان دستيابی به فايلهای خود را بدهيد در قسمت  Configure HotLink Protection وارد نمائيد.

کاهش مصرف پهنای باند2

نوع فايلهايی را كه می خواهيد وب سايتهای ديگر به آنها دسترسی داشته باشند را در قسمت (Block direct access for these extensions (seperate by commas وارد نمائيد.
کاهش مصرف پهنای باند3

Url هايی را كه به آنها اجازه دستيابی از سايتهای ديگر را بصورت مستقيم نمی خواهيد بدهيد را در قسمت Redirect request to this URL وارد كنيد.اگر بخواهبد به وب سايتهای ديگر امكان دسترسی مستقيم را بدهيد در جعبه كنار Allow direct requests تيك بگذاريد.

kahesh masraf 4

حال روی Submitبرای فعال كردن كليك كنيد.
کاهش مصرف پهنای باند5

پنجره ای مانند شکل زیر مشاهده می کنید:

کاهش پهنای باند6

منبع ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی