facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش وب بازگردانی نوار سیاه رنگ مرورگر گوگلآموزش
بازگردانی نوار سیاه رنگ مرورگر گوگلآموزش

 بازگردانی نوار سیاه رنگ مرورگر گوگلآموزش تا مدتی قبل نوار سیاه رنگی متشکل از منوهای مختلف وجود داشت که شما به وسیله آنها می توانستید به سرویس های مختلف در گوگل دسترسی داشته باشید. که اکنون جای خود را به نواری در بالای صفحات سرویس های مختلف داده است.
اگر تمایل به استفاده از همان نوار مشکی سابق را دارید ما در این مقاله به شما نحوه بازگردانی این نوار را برای مرورگر گوگل  آموزش می دهیم.

تا مدتی قبل نوار سیاه رنگی متشکل از منوهای مختلف وجود داشت که شما به وسیله آنها می توانستید به سرویس های مختلف در گوگل دسترسی داشته باشید. که اکنون جای خود را به نواری در بالای صفحات سرویس های مختلف داده است.
اگر تمایل به استفاده از همان نوار مشکی سابق را دارید ما در این مقاله به شما نحوه بازگردانی این نوار را برای مرورگر گوگل  آموزش می دهیم.
برای انجام این کار کافیست به جای وارد کردن مستقیم آدرس گوگل (www.google.com) به یکی از دو آدرس زیر رجوع کنید.
https://www.google.com/?noj=1
https://www.google.com/?noj=0
با وارد شدن به یکی از این دو آدرس نوار سیاه گفته شده را به جای نوار کنونی مشاهده خواهید کرد. حال می توانید جستجوهای مودر نظر خود را در این محیط ها انجام دهید.
همچنین شما می توانید با استفاده از این روش سرویس google suggest قدیم را جایگزین سرویس جدید google instant search کنید.

منبع: ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی