facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش ویندوز دسته بندی برنامه ها در ویندوز ۸
دسته بندی برنامه ها در ویندوز ۸

 

مشاهده کرده اید که در صفحه استارت ویندوز ۸ برنامه های نصب شده روی ویندوز به صورت کاشی وار نمایش داده می شوند برای دسته بندی این برنامه ها به این صورت عمل کنید:

ابتدا با فشار دادن کلید ویندوز یا حرکت مکان نما به سمت چپ،گوشه ی پایینی صفحه دسکتاپ وارد صفحه Start ویندوز شوید.

همانطور که ملاحضه خواهید کرد تمامی برنامه ها در چند ستون به صورت کاشی چیده شده است برای ایجاد یک دسته ی جدید کافی است یکی از برنامه ها را با موس کشیده و بین دو ستون رها کنید مشاهده می کنید که یک دسته ی جدید در یک ستون جدید با یک برنامه ایجاد می شود شما می توانید با کشیدن برنامه های دیگر به این ستون آنها را به همین راحتی وارد این دسته ی جدید کنید.

 

cat1

برای نام گذاری این دسته ها یا ستون های کافیست در گوشه ی پایین سمت راست رو دکمه منها کلیک کنید تا بزرگنمایی صفحه کوچکتر شود و بعد روی یکی از ستون ها راست کلیک نمایید و روی گزینه ی Name Group کلبک نمایید و اسم دسته را وارد نمایید.

 

cat2

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

2 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی