facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش ویندوز استفاده از Magnifier ویندوز 8
استفاده از Magnifier ویندوز 8

استفاده از magnifire5در این آموزش قصد داریم تا با استفاده از Magnifier خواندن صفحات وب را برای شما ساده تر از قبل کنیم برای شروع کارMagnifier  را سرچ کنید ، با این کار ذره بین فعال می شود برای کوچک کردن آن روی علامت منفی کلیک کنید.

در این آموزش قصد داریم تا با استفاده از Magnifier خواندن صفحات وب را برای شما ساده تر از قبل کنیم برای شروع کارMagnifier  را سرچ کنید ، با این کار ذره بین فعال می شود برای کوچک کردن آن روی علامت منفی کلیک کنید.

استفاده از magnifire1

در مرحله ی بعدی با کلیک روی علامت چرخ دنده  وارد تنظیمات ذره بین شوید .

کاهش مصرف پهنای باند2

با فعال کردن گزینه ی Turn on color inversion و تیک دار کردن باکس مربوط به آن رنگ ها معکوس خواهند شد . در انتها با کلیک روی گزینه‌ی Ok  از محیط خارج شوید.

استفاده از magnifire4

روش ساده‌تر و مفید استفاده از کلیدهای ترکیبی «Ctrl+Alt+حرف I» است(حرف I به نشان Inversion )؛ که بعد از باز کردن ذره‌بین ویندوز می‌توانید مستقیماً رنگ‌ها را معکوس کنید. با فشار دادن مجدد این کلیدهای میانبر رنگ‌ها به وضعیت عادی باز می‌گردند.

استفاده از magnifire3

منبع ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی