facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی سایر آموزش ها و مقالات عبوراپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز40,000
عبوراپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز40,000

مایکروسافت پیش‌بینی کرده بود تعداد اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز تا ماه فوریه، یعنی حدود 3 ماه پس از انتشار ویندوز RT/8 به 100,000 عدد برسد.

هر چند که به نظر می‌رسد فعلا تحقق این عدد ممکن نباشد، ولی رشد تعداد اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز در روزهای اولیه واقعاً شگفت انگیز بود و احتمالا مایکروسافت با توجه به آن، پیش‌بینی چنین عددی را کرده بود.در روزهای اولیه ایجاد فروشگاه ویندوز به طور میانگین روزانه 400 اپلیکیشن به فروشگاه اضافه می‌شد، این در حالی است بر اساس گزارش MetroStore Scanner این رقم اکنون به 150 اپلیکیشن در روز رسیده است.اما در هر حال، امروز تعداد اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز از مرز 40,000 گذشت. هر چند که این عدد در مقابل پیش‌بینی مایکروسافت عدد کوچکی به نظر می‌رسد، ولی در مقایسه با رشد سایر فروشگاه‌های اپلیکیشن در سه ماهه اول عدد فوق العاده‌ای به شمار می‌رود.پیش‌بینی می‌شود با توجه به شمار زیاد ابزارهای مبتنی بر ویندوز ۸ و RT که در نمایشگاه CES امسال معرفی شدند، تلاش توسعه دهندگان نیز بیشتر شود و احتمالا در پاییز امسال شاهد عبور تعداد اپلیکیشن‌های ویندوز از مرز 100,000 نیز باشیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی