facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی سایر آموزش ها و مقالات 7 میلیون کاربر iOS 6 تنها در طول 4 روز
7 میلیون کاربر iOS 6 تنها در طول 4 روز

این هفته جیلبرگ دائمی iOS 6 توسط تیم evad3rs و با نام evasi0n منتشر شد و ما نیز در زومیت راهنمای قدم به قدم جیلبرک آیفون، آیپد و آیپاد تاچ با سیستم‌عامل iOS 6 را آموزش دادیم.

حال سایدیا گزارش کرده که در 4 روز ابتدای انتشار این جیلبرک، نزدیک به 7 میلیون از کاربران ابزارهای پرتابل اپل نسبت به جیلبرک دستگاه خود اقدام کرده‌اند، آمار شگفت انگیزی که در ادامه مطلب به شرح آن می‌پردازیم.سایدیا گزارش کرده که نزدیک به 7 میلیون نفر در 4 روز اول از طریق evasi0n ابزار خود را جیلبرک نموده‌اند. اگر بخواهید دقیق بدانید، 5.15 میلیون کاربر آیفون، 1.35 میلیون کاربر آیپد و 400 هزار نفر کاربر آیپاد تاچ نسبت به جیلبرک دستگاه خود اقدام کرده‌اند. این آمار مربوط به کاربران iOS 6 است که دستگاه خود را جیلبرک نموده به سایدیا نیز وصل شده اند. بدون شک تعداد زیادی از کاربرانی که دستگاه خود را جیلبرک نموده‌اند هنوز به سایدا وصل نشده‌اند و این بدین معناست که تعداد کاربران iOS 6 که دستگاه خود را جیلبرک نموده‌اند، بیشتر از این آمار است.براساس اعلام فیریمن از تیم evasi0n استقبال کاربران از جیلبرک evasi0n به مراتب بیشتر از جیلبرک‌های قبلی از Absinthe و Jailbreakme3 بوده است. نسخه های قبلی جیلبرک در طول یک هفته حدود 1.4 میلیون کاربر را جذب خود کرده بودند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جوملا فارسی