facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی سایر آموزش ها و مقالات اپلیکیشن اروا‌ح؛ارسال توییت پس ازمرگ!
اپلیکیشن اروا‌ح؛ارسال توییت پس ازمرگ!

بسیاری از افراد پیش از مرگ مواردی همچون سرانجام دارایی‌ها و نحوه‌ی برگزاری مراسم خاکسپاری را برنامه‌ریزی می‌کنند، اما اهمیت شبکه‌های اجتماعی، نحوه مدیریت حیات مجازی را نیز به لیست وصایای افراد اضافه کرده است.

برای کسانی که نگرا‌ن‌اند سرانجام مدیریت حساب کاربری‌شان در شبکه‌های اجتماعی چه می‌شود، یک شرکت تبلیغاتی در لندن در تلاش است تا حساب کاربری افراد را با برنامه‌ای با عنوان ‪"‬LivesOn‪"‬ حتی پس از مرگ‌شان به روز نگاه دارد.شعار این شرکت طراح این است: «هنگامی که قلب شما از تپیدن باز می‌ایستد، همچنان توییت خواهید کرد.»وب‌سایت Mashable در گزارشی که درباره LiveOn منتشر کرده می‌نویسد: این برنامه برای کاربر متقاضی یک اکانت جدید می‌سازد که علایق، رفتار و موضوعات توییت‌های کاربر را تا زمانی که زنده است پیگیری و آنالیز می‌کند. با گذشت زمان LivesOn با آشنایی با سبک کار کاربر توییت کردن را آغاز می‌کند. کاربر می‌تواند با بررسی توییت‌ها و ارسال بازخورد به بهبود کار سیستم کمک کند.دیو بدوود از آژانس تبلیغاتی طراح این برنامه تصریح می‌کند که کاربران به توسعه و بهبود حساب کاربری LiveOn کمک می‌کنند. وی می‌افزاید: «آژانس با مشارکت دانشگاه کوئین مری در لندن مشغول کار بر روی این طرح است و به زودی مرحله آزمایشی آن آغاز می‌شود.»در حال حاضر اپلیکیشن‌هایی همچون Facebook‪'‬s If I Die و DeadSocial به کاربران اجازه می‌دهد پس از مرگ هم پیام‌هایی را بر روی شبکه اجتماعی ارسال کنند. اما LiveOn اجازه می‌دهد مطالبی که حتی از پیش نوشته نشده‌اند نیز برای ارسال به شبکه‌های اجتماعی تولید شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی