facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی سایر آموزش ها و مقالات سرویس جدیدپنلSMSباخطوط تلفن ثابت
سرویس جدیدپنلSMSباخطوط تلفن ثابت

امروزه تبلیغات از طریق پیام کوتاه با توجه به کم‌‌‌‌‌‌‌‌‌هزینه بودن و اثربخش بودن به یکی از روش های مدرن تبلیغاتی مبدل گردیده است و این نوع تبلیغات مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ترین و بارزترین تفاوت بین دنیای امروز و دنیای دیروز است.

در همین راستا در کنار خطوط پیش شماره ۳۰۰۰ برای اولین بار در ایران، مرکز خدمات SMS ایران این امکان را فراهم نمود که کاربران از طریق پنل SMS و با شماره تلفن ثابت بتوانند برای مخاطبان خود پیام کوتاه ارسال نمایند.با فعال سازی این سرویس، شماره خط SMS با شماره تلفن ثابت شما یکی خواهد شد که در حال حاضر این امکان برای شماره هایی با پیش شماره ۰۲۱ می باشد که بزودی برای پیش شماره های دیگر هم راه اندازی خواهد شد.از ویژگی های این سرویس یکسان بودن هزینه خطوط جدا از رند بودن آنها می باشد همچنین تعرفه ارسال پیام کوتاه لاتین و فارسی نیز یکسان می باشد .جهت اطلاع از هزینه این نوع خطوط می توانید به سایت مرکز خدمات SMS ایران مراجعه نمایید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی