facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی سایر آموزش ها و مقالات شناخت و درک رنگ‌ها در طراحی آرم
شناخت و درک رنگ‌ها در طراحی آرم


طراحی آرم و نشانه پیچیدگی و دشواری‌های خاص خود را دارد؛

در حقیقت این طرح گرافیکی می‌بایست به گونه‌ای آماده شده باشد که آینه‌ای گویا و تمام نما از خصوصیات شرکت یا مجموعه‌ی مربوطه بوده و بتواند اهداف و سیاست‌های کلی آن را در قالبی از خط و رنگ نشان دهد. در این اینفوگرافی به رنگ‌شناسی و درک بهتری از انواع نشانه‌های معرف جهان خواهیم پرداخت.

آیا هرگز به این پرسش فکر کرده‌اید که آبی، سبز، قرمز یا نارنجی و زرد؛ کدام رنگ بهترین انتخاب برای طراحی نشانه‌ی مجموعه‌ی شماست؟ با بررسی این اینفوگرافی درک بهتری از رنگ‌ها و معانی آن‌ها خواهید داشت.

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی