برای ساخت پاورپوینت کافی است که نرم افزار آن را در کامپیوترتان داشته باشید ، با این نرم افزار به راحتی می توانید کتاب آموزشی بسازیددر آموزش قبلی ما شما را با محیط پاور پوینت آشنا کردیم

برای ساخت پاورپوینت کافی است که نرم افزار آن را در کامپیوترتان داشته باشید ، با این نرم افزار به راحتی می توانید کتاب آموزشی بسازیددر آموزش قبلی ما شما را با محیط پاور پوینت آشنا کردیم با مرور بر آموزش قبلی ایجاد انیمیشن را در پاور پوینت به شما آموزش می دهیم.بروی صفحه دسکتاپ راست کلیک کنید و از New گزینه ی Powerpoint را انتخاب کنید


روش اول:  انتخابNew Slide ابزار بالای صفحه.
 روش دوم:  کلیک راست بر روی نوار  سمت چپ صفحه و انتخاب گزینه یNew Slide
روش سوم: کلیک راست  بر روی تصویر اسلاید در نوار سمت چپ صفحه و انتخاب گزینه ی New Slide

انتخاب پیش فرض های برنامه برای اسلاید
با کلیک راست بر روی تصویر اسلاید در نوار سمت چپ صفحه  و انتخاب گزینه ی Layout می توان پیش فرض های برنامه را برای Slide مشاهده و انتخاب کرد.

تغییر رنگ زمینه ی Slide
برای این کار کافی است تا بر روی اسلاید کلیک راست کرده و گزینه ی Background را انتخاب می کنیم پنجره ای طبق شکل باز خواهد شد که با کلیک بر روی color  شما می توانید رنگ مورد نظر خود را  انتخاب کنید .

طراحی اسلاید با استفاده از پیش فرض های برنامه
در نوار ابزار بالای صفحه با انتخاب گزینه ی Design می توانید از تم های برنامه برای پس زمینه ی اسلایدهای خود استفاده نمایید.

استفاده از Animation های پیش فرض در برنامه
شما با انتخاب گزینه ی انیمیشن در نوار ابزار بالای صفحه نیز می توانید روی اسلایدهای آماده شده ی خود افکت قرار دهید و در زیبایی نمایش آن تاثیرگذار باشید.

منبع :ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
برای دیدن فیلم این آموزش به لینک زیر مراجعه کنید.
آموزش مقدماتی ایجاد انیمیشن در پاورپوینت

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − سه =