facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT حمله هکرهای ناشناس به وب سایت روزنامه سنگاپوری
حمله هکرهای ناشناس به وب سایت روزنامه سنگاپوری

حمله هکرهای ناشناس به وب سایت روزنامه سنگاپوریاین حمله تنها چند روز پس از آن صورت گرفته که یکی از اعضای این گروه با ارسال ویدیویی بر روی اینترنت تهدید کرد که کل زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و اینترنت این کشور مورد تهدید قرار خواهد گرفت.

 

این حملات ظاهرا در واکنش به وضع قوانین جدید در سنگاپور در زمینه اعطای مجوز فعالیت سایت‌های خبری صورت گرفته است. روزنامه استریت تایمز در خبری که در مورد مخالفت گروه هکری ناشناس، در وبلاگ یکی از گزارشگران خود منتشر کرده بود، دست به تغییر یکی از جملات اعضای این گروه هکری زده و جمله نبرد علیه دولت سنگاپور را به نبرد علیه سنگاپور تغییر داده بود و همین مساله موجب خشم آنها شد.

هکرهای روزنامه استریت تایمز این اقدام روزنامه یاد شده را بسیار گمراه کننده توصیف کردند. از جمله دیگر دلایل نگرانی و اعتراض هکرهای ناشناس این است که دولت سنگاپور قانونی تصویب کرده که به موجب آن برای انتشار آن دسته از اخبار مربوط به سنگاپور که بازتاب وسیعی یافته و شمولیت فراوانی دارند باید مجوز اختصاصی دریافت شود.

سایت هک شده این روزنامه پس از چند ساعت به حالت عادی بازگشته، اما هکرهای ناشناس می‌گویند به این حملات ادامه خواهند داد. از سوی دیگر دولت سنگاپور نیز در حال بررسی موضوع است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی