facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT تماس با مسافران هواپیما فراهم شد
تماس با مسافران هواپیما فراهم شد

تماس با مسافران هواپیما فراهم شدشرکت Gogo سیستم‌ جدیدی ارایه کرده که به مسافران امکان ارسال پیامک و برقراری تماس‌ از طریق گوشی‌های هوشمند را هنگام پرواز می‌دهد.

 

شرکت Gogo که به ارایه سرویس‌های وبی در هواپیماها می‌پردازد، اقدام به توسعه سرویس پیام و صوت مبتنی بر اینترنت با استفاده از گوشی‌های هوشمند در پرواز کرده است.
بر این اساس کاربران باید برنامه Gogo Text & Talk را روی گوشی‌های هوشمندشان از فروشگاه App Store اپل یا Google Play گوگل دانلود و نصب کنند.
به این ترتیب می‌توانند هنگام مسافرت‌های هوایی در ارتفاع 30 هزار پایی از سطح زمین با سرعت 500 مایل در ساعت به ارسال و دریافت پیامک با استفاده از گوشی خود بپردازند.
بر این اساس کاربران در آمریکا امکان استفاده از این سرویس را هنگام پرواز دارند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی