facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT توییتر با ارزش تر از مایکروسافت می شود
توییتر با ارزش تر از مایکروسافت می شود

توییترمطمئنا سال 2013 یکی از بهتریم سال‌های برای توییتر بوده است، چراکه این شبکه‌ی اجتماعی سال جاری وارد بورس شده و با استقبال خوبی مواجه شد بطوریکه ارزش آن روز به روز بیشتر از سابق می‌شود. توییتر امسال عنوان بهترین کمپانی فعال در حوزه‌ی فناوری را برای کار کردن از آن خود کرد.

حال اخباری در مورد برابری ارزش سهام آن با یاهو منتشر شده است، هرچند براساس پیش‌بینی‌های کارشناسان، سهام توییتر یاهو را نیز پشت سر خواهد گذاشت.از زمان عرضه‌ی عمومی سهام توییتر در بازار بورس هر روز شاهد بالا رفتن ارزش سهام این کمپانی جدید الورود به تالار بورس هستیم تا اینکه امروز ارزش سهام توییتر بسیاری از کمپانی‌ها فعال و کهنه‌کار را پشت سر نهاده است. هم‌اکنون ارزش سهام توییتر بالاتر از تمامی کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی خدمات تلویزیون کابلی در ایالات متحده است، البته باید غول صنعت تلویزیون، Comcast را از این جمع خارج کنیم. علاوه بر این، توییتر کمپانی‌های Sprint و T-Mobile را که خدمات بی‌سیم ارائه می‌دهند، پشت سر گذاشته است.هدف بعدی پشت سر نهادن سهام کمپانی یاهو است. هرچند مریسا میر به موفقیت‌هایی در یاهو دست یافته است و اقدامات وی تا حدودی ارزش سهام یاهو را بالا برده، اما رشد سریع توییتر، منجر به پشت سرگذاردن این کمپانی کهنکار نیز در آینده‌ای خواهد شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی