facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات تازه های IT اندروید بین سیستم عامل ها اول شد
اندروید بین سیستم عامل ها اول شد

اندروید01یکی از مسائلی که باعث شده گوشی ها از یکدیگر تفکیک شوند سیستم عاملی است که بر روی آنها نصب می شود. Kantar Worldpanel تحلیل‌گر بازار، آمار گوشی‌های هوشمند برای سه ماهه‌ی آخر سال 2013 را رسم کرده است و در آن نقش پر رنگ آندروید به خوبی قابل رویت است.

به گزارش ایران نت نیوز؛ یکی از مسائلی که باعث شده گوشی ها از یکدیگر تفکیک شوند  سیستم عاملی است که بر روی آنها نصب می شود. Kantar Worldpanel تحلیل‌گر بازار، آمار گوشی‌های هوشمند برای سه ماهه‌ی آخر سال 2013 را رسم کرده است و در آن نقش پر رنگ آندروید به خوبی قابل رویت است.طبق گزارشات رسیده  سیستم عامل اندروید با 68 درصد از سهم بازار سیستم عامل‌های گوشی‌های هوشمند در اروپا، رتبه اول را کسب کرد، در حالیکه iOS اپل با 18.5 درصد سهم خود از بازار، مکان دوم و ویندوز فون مقام سوم را با 10.3 درصد از فروش اروپا را به خود اختصاص داده اند.البته اپل سهم خود را در بسیاری از کشورها از دست داده، اما مهم‌تر از آن ها، سهم قوی اپل در بازارهای کلیدی از جمله سهم 43.9 درصدی در ایالات متحده‌ی آمریکا، 29.9 درصدی در بریتانیا و 19 درصدی در چین می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی