facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات نرم افزار پایان پشتیبانی ازنسخه اولیه ویندوز ۷
پایان پشتیبانی ازنسخه اولیه ویندوز ۷

پایان پشتیبانی از نسخه اولیه ویندوز ۷ از ۹ آوریل: پشتیبانی مایکروسافت از نسخه اصلی و اولیه ویندوز ۷ تا ۹ اوریل به پایان

می‌رسد و لذا به کاربران توصیه شده از نسخه سرویس پک ۱ آن استفاده کنند.مایکروسافت این توصیه را در یکی از وبلاگ های خود و از سوی استفان روزف مدیر امور جامعه کاربران حرفه ای و تجاری ویندوز اعلام کرده است.Windows 7 SP1در اوایل سال ۲۰۱۱ در دسترس عموم قرار گرفته بود و پشتیبانی از نسخه اصلی این ویندوز پس از ۴ سال به پایان می رسد. این در حالی است که پشتیبانی از ویندوز XP حدود ۱۱ سال است که ادامه یافته است.مایکروسافت همچنین اعلام کرده که دیگر قصد ندارد از Windows 7 RTM که فاقد سرویس پک است پشتیبانی کند. پشتیبانی از این ویندوز در تاریخ ۹ آوریل سال ۲۰۱۳ به پایان می رسد. Windows 7 RTM برای محصولات همراه عرضه شده بود.این شرکت پشتیبانی از نسخه های Professional و Enterprise ویندوز ۷ را تا ۱۳ ژانویه ۲۰۱۵ ادامه خواهد داد و در صورت تداوم این پشتیبانی که محتمل است کاربران تا ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ از خدمات مایکروسافت در این زمینه بهره مند می شوند.ویندوز ۷ که نصب آن حدود سی دقیقه به طول می انجامد بعد از ویندوز XP موفق ترین سیستم عامل مایکروسافت محسوب می شود. ویندوز بعدی مایکروسافت یعنی ویندوز ۸ به اندازه ویندوز ۷ مورد استقبال قرار نگرفته است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی