facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز اخبار فناوری اطلاعات وب و اینترنت نقشه «مثلث برمودا» اینترنت کشف شد
نقشه «مثلث برمودا» اینترنت کشف شد

روزانه چند ساعت از وقت خود را در اینترنت می‌گذرانید؟ اجازه بدهید صریح‌تر بگویم روزانه چند ساعت از وقت خود را در اینترنت هدر می‌دهید؟ به راحتی می‌توان ادعا کرد که بسیاری از ما روزانه ساعات و دقایق بسیاری را در اینترنت صرف وبگردی‌های بیهوده و صرفا گذران وقت می‌کنیم.

 

اما ماجرای این نقشه چیست؟! خوب تا حالا باید با آن سوالاتی که بالا از شما پرسیدیم معما حل شده باشد! بله بالاخره نقشه پیدا شد! این نقشه دقیقا جائیست که ما و شما روزانه همان ساعات و دقایق آزاد را در اینترنت به هدر می‌دهیم.

تصویر بالا که از لحاظ جغرافیایی به منطقه معروف مثلث برمودا مربوط می‌باشد این بار با سه جزیره توئیتر، فیس بوک و جیمیل به هم مرتبط شده است و درست در وسط این سه جزیره یعنی در مرکز مثلث برمودا یکی در آب در حال دست تکان دادن است!

حقیقت جز این نمی‌تواند باشد که اگر چه برای بسیاری از ما ایرانی‌ها رسیدن به دو جزیره از این سه‌جزیره یعنی فیس‌بوک و توئیتر دشواری‌های خاص!! خود را دارد اما بسیاری از ما به هر طریقی شده روزانه وقت بسیاری را در این شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم.

اصلا سخت نگیریم شاید راحت‌تر باشد که با وجود آن دشواری‌های خاص جای یکی از این دو جزیره را به گوگل‌خوان یا همان گودر ایرانی‌ها بدهیم! نظر شما چیست؟ آیا شما می‌توانید حداقل یک روز به صندوق جیمیل خود سر نزنید؟ تا کنون امتحان کرده‌اید! سه جزیره مثلث برمودای اینترنت شما که تمام وقت آزاد شما را به درون خود می‌کشد چه جزایریست!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

0 Votes05 
برچسب ها:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی