با توجه به گسترش هر روزه حملات مخرب به گوشی‌های موبایل، نصب یک آنتی‌ویروس به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی و مقابله با حملات هکری و نفوذی روی تلفن‌ همراه یک ضرورت است.

از این رو شرکت پاندا سکیوریتی با انتشار نسخه آزمایشی از آنتی‌ویروس ویژه تلفن همراه، گام بلندی در جهت حفاظت از دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل آندروید برداشته است. برخی از ویژگی‌های این آنتی‌ویروس به شرح زیر هستند:
۱-امکان حفاظتی آنتی‌ویروس
اسکن از جدیدترین برنامه‌های جانبی نصب شده روی گوشی تلفن همراه قبل از آن‌که کاربر برای اولین بار از آن‌ها استفاده کند.
حفاظت در برابر دانلود برنامه های ناخواسته جلوگیری از دریافت برنامه‌های ناخواسته و اسکن از آن‌ها بدون ایجاد هرگونه خلل یا تاثیر منفی روی عملکرد دستگاه
۲-اسکن کارت SD
اسکن خودکار از کارت SD به منظور مقابله با تهدیدات بالقوه
۳-ممیزی
این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا در جریان وضعیت مجوزهای دسترسی برنامه‌های نصب شده روی گوشی موبایل خود قرار گیرند.
۴-مدیریت فرآیند
تجزیه و تحلیل از وضعیت فعالیت برنامه‌های نصب شده روی دستگاه موبایل و ارائه گزارش از حجم برنامه‌ها، مصرف پردازنده، اشغال حافظه و … علاوه بر این در صورت لزوم امکان قفل و عدم دسترسی به هریک از این گزینه‌ها نیز وجود دارد.محصول Panda Mobile Security for Android به عنوان راه‌حلی جدید از شرکت پاندا سکیوریتی که فقط ویژه تلفن‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل آندروید طراحی شده است، از ماه سپتامبر مطابق با شهریورماه سال جاری به‌طور کامل در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.نسخه آزمایشی این محصول که هم اکنون در فروشگاه‌های Google Play در دسترس است، امکاناتی نظیر آنتی‌ویروس، مدلی از مدیریت فرایندها و گزینه‌هایی از مدیریت حریم خصوصی را دارا است. این درحالی است که به گفته مدیر فروش شرکت پاندا سکیوریتی در آینده امکانات دیگری نیز به محصول نهایی افزوده خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *