facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز ریپورتاژ
تبدیل درب چوبی قدیمی به درب چرمی

به جای خرید در چرمی با تبدیل درب چوبی قدیمی خود به یک درب چرمی جدید از هزینه اضافه بپرهیزید. اگر قصد خرید درب چرمی جدید را ندارید و می خواهید در چوبی قدیمی خود را به یک در چرمی تبدیل کنید


1 Vote5.05 

مطالعه بیشتر...

روش سفید کردن دندان های زرد

اگر ۵ دقیقه وقت دارید

روی دندانهایتان رژ لب بکشید

رنگ رژ لب دندان ها را سفید تر نشان می دهد. اگر دندان هایتان زرد رنگ هستند، از رژ های صورتی مارکهای فرانسوی یا از دو مارک bubble-gum و berry استفاده کنید. ته رنگ آبی در این رنگ ها، سفیدی دندان های شما را برجسته تر می کند. اگر دندان هایتان خاکستری به نظر می رسند، سایه مسی یا برنز را امتحان کنید که می تواند دندان های سفید را نمایان کند.


0 Votes05 

مطالعه بیشتر...

علت های اصلی زود انزالی در مردان چیست؟

موضوع زود انزالی مردان از مشکلاتی ست که نه تنها مردان را در استرس قرار می دهد بلکه در مواردی سبب نازایی (ناباروری) می شود. در این مطلب نگاهی به علت این موضوع می اندازیم.


0 Votes05 

مطالعه بیشتر...

انواع کتاب الکترونیک و صوتی در اپلیکیشن کتابچین

سایت یا اپلیکیشن کتابچین یک برنامه جامع دانلود کتاب الکترونیک و صوتی است که با هدف افزایش سرانه مطالعه ایرانی ها طراحی شده است. همه ما می دانیم که متاسفانه آمار سرانه مطالعه کتاب در ایران کاهش یافته است و علت این امر افزایش قیمت کتاب در چند سال گذشته بوده است که مردم با توجه به مشکلات اقتصادی کم تر به سمت خرید کتاب می روند. کتابچین خرید کتاب را بسیار راحت تر کرده و در وقت و هزینه صرفه جویی کرده است. امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها فراگیر شده است و مردم زمان زیادی را در فضای مجازی می گذرانند.


1 Vote5.05 

مطالعه بیشتر...

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی