facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش سئو (SEO)
seo

سئو چیست؟

حتما مشاهده کردیده اید که با جستجوی بعضی کلمات در موتور های جستجو مانند گوگل تعدادی از سایت ها در صفحه اول و در ردیف های اول به عنوان نتایج اولیه نمایش داده می شوند، سئو علم و دانش بهینه سازی سایت ها از نظر محتوا و موقیت برای رسیدن به نتایج اولیه جستجو می باشد.

در نتیجه با نمایش سایت بهینه شده در ردیف های اول نتایج جستجو کاربران بیشتری از سایت شما بازدید خواهند کرد و رقابت روی این افزایش بازدید از اهمیت ویژه ای بر خوردار است چون امروزه سئو یکی از بهترین روش ها برای تبلغات بشمار می آید.

علم سئو توسط مدیران وب سایت ها در اوسط دهه 1990 میلادی به وجود آمد که در آن زمان برای آمدن خزنده های این موتورها باید تمام صفحات سایت در آنها ثبت می شد.

انواع سئو:

1- کلاه سفید 2- کلاه سیاه
سئو کلاه سفید به بهینه سازی سایت با اصول و روش های استاندارد و پشنهادی موتورهای جستجو در جهت رضایت بازدید کننده گفته می شود و سئو کلا سیاه سو استفاده از روش های پیشنهادی موتور های جستجو در جهت فریب و جذب بازدید کننده می باشد و به علت کاذب بودن معمولا بعد از مدتی توسط موتور های جستجو شناسایی شده و جریمه ای برای این سایت ها در نظر گرفته خواهد شد.

 


3 Votes5.05 
  • نوشته شده توسط pouya
  • بازدید: 2024

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی