facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش اینترنت آموزش حل مشکل پروکسی با فایر فاکس
آموزش حل مشکل پروکسی با فایر فاکس

یکی از راه حل های برطرف کردن مشکل فیلترینگ استفاده از پروکسی است که بصورت  اکانت های یک ماهه وسالانه قابل فروش است برخی از کاربران هنگام استفاده از اکانت پروکسی با این مشکل مواجه می شوند که با پنجره اینترنت فایرفاکس(موزیلا)بعضی از سایت ها همانند فیس بوک را نمی توانند بازکنند و حتما باید از گوگل کروم استفاده کنند که باتوجه به اینکه فایرفاکس(موزیلا) از محبوبیت خاصی بین طرفداران خود برخودار است همین امر باعث شده که این عامل یکی از بزرگترین معایب پروکسی بشمارمی رود. در این آموزش میخواهیم به دوستدارن فایرفاکس یاد بدهیم چگونه با پروکسی در فایرفاکس فیس بوک خود را کانکت شوند.
پنجره اینترنت را باز کرده دکمه ALTروی کیبرد زده تا منوهای بالا ظاهرسپس از منوی Tools گزینه options وبترتیب مانند شکلهای زیر عمل نمایید.در این شکل تیک گزینه 4 را برداشتهسپس وارد فیس بوک خود شوید وتنظیمات زیر را انجام دهیدسپس برنامه پروکسی خود را باز کنید وتنظیمات زیر را انجام دهیددر شکل زیر، تیک شماره2 را برداشته

بدین ترتیب شما می توانید با انجام این تنظیمات و سپس با وارد کردن http:// در ابتدای آدرس خود می توانید براحتی با پنجره اینترنت فایرفاکس وارد فیس بوک خود شوید.
منبع : ایران نت نیوز
جهت استفاده از این مقاله فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

5 Votes5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی