facebooktwittergooglerss

اخبار IT
RizVN Loginشما اینجا هستید: ایران نت نیوز مقالات آموزشی آموزش نرم افزارهای کاربردی آموزش اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل ( 2013-2010 )
آموزش اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل ( 2013-2010 )

اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل 2در این آموزش قصد داریم تا نحوه ی اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل را به شما یاد دهیم تا دیگر مجبور به استفاده از ماشین حساب ویندوز نباشید .

در این آموزش قصد داریم تا نحوه ی اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل را به شما یاد دهیم تا دیگر مجبور به استفاده از ماشین حساب ویندوز نباشید .
برای این کار:
در صفحه یExcel ، در قسمت بالا روی فلش کلیک کنید و کنار دکمه‌های Redo و Undo تیک بزنید و گزینه ی More Commands را انتخاب کنید.

اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل 1

از منوی کشویی Choose commands from ، گزینه‌ی Commands Not in the Ribbon را انتخاب کنید.

حال در کادر زیر آن به دنبال گزینه‌ی Calculator بگردید و پس از انتخاب آن، Add را بزنید.
OK کنید.
مشاهده خواهید کرد که دکمه ماشین حساب به منوی بالای Excel اضافه شده است.

اضافه کردن ماشین حساب به نرم افزار اکسل 3

منبع ایران نت نیوز
استفاده از این مقاله فقط با ذکرمنبع مجاز می باشد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

1 Vote5.05 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مرتضی لطفی

من یک طراح وب هستم! به تولید محتوای آموزشی در زمینه دیجیتال مارکتینگ علاقه زیادی دارم و مدت هاست که فعالیت های خوبی در زمینه طراحی گرافیک، سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، مدیریت سرورهای ابری، برنامه نویسی و... غیره داشته ام. دوست دارم تجربیات خودم رو به دیگران یاد بدم و همنطور از کسانی که در این رابطه مایل هستند با من همکاری کنن استقبال میکنم و شرایط خوبی رو براشون فراهم کردم! پس با من در ارتباط باشد.
جوملا فارسی