نماینده رسمی گوشی‌های سونی و اچ تی سی در ایران در مورد جعل کارت گارانتی‌های اصلی در بازار به مصرف‌کنندگان هشدار داد و

3 روش تشخیص گارانتی اصل از کارت‌های گارانتی تقلبی را اعلام کرد.
به گزارش ایران نت ؛ اخیرا در پی رواج کارت‌های گارانتی تقلبی گوشی‌های سونی و اچ‌تی سی، این شرکت به مصرف‌کنندگان بازار گوشی نسبت به رواج این نوع کلاه‌برداری هشدار داده و روش کسب اطمینان از اصل بودن گوشی‌های سونی و یکی از روش‌های تشخیص اصالت گوشی‌های اچ‌تی سی را اطلاع‌رسانی کرده است.
در اطلاعیه شرکت آرمان همراه آرین‌ آمده است: برخی افراد سودجو برای فروش بهتر محصولات و دریافت سود بیشتر به جعل کارت گارانتی های اصلی با نام هایی همچون آرین همراه کیش و … اقدام کرده‌اند.
عرضه گوشی های تلفن همراه با این کارت‌های گارانتی ‌تقلبی به ضرر مصرف کنندگان تمام می‌شود؛ چرا که آنها با پرداخت هزینه بیشتر، محصولی را که فاقد خدمات پس از فروش است خریداری کرده‌اند.
مصرف‌کنندگان باید بدانند که در هنگام خرید باید کارت گارانتی شرکت آرمان همراه آرین به همراه کالا وجود داشته باشد و برای صحت گارانتی محصولات سونی و اچ تی سی قبل از خرید گوشی، IMEI گوشی را از طریق اس ام اس به 10007676 و یا تماس با شرکت آرمان همراه آرین به شماره 26206548-021 و یا در سایت www.aryanmena.com چک کنند.
در صورت مشاهده تقلبی بودن گارانتی حتما با شرکت آرمان همراه آرین یا سازمان حمایت از مصرف کننده و اداره بازرسی کل کشور اطلاع داده شود.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =