همه ما تا کنون انواع و اقسام تلفن های هوشمند را دیده و گاها امتحان کرده ایم و علیرغم اینکه این گجت ها قیمت ها و امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند

اما از لحاظ ظاهر و امکانات همه آنها یک ریتم شبیه به هم را دنبال می کنند.اما گجت متفاوتی که امسال ماکت اولیه آن در CES به نمایش گذاشته شد Joytick نام دارد که توسط Noit طراحی شده و در واقع یک تلفن / کنترلر است که بسیاری از قابلیت‌های تلفن‌های هوشمند را در ظاهری متفاوت ارائه می‌کند.
Joystick قادر به برقراری تماس تلفنی، اتصال به شبکه‌های بی سیم همچون Wi-Fi و بلوتوث و NFC است و از همه مهم‌تر طراحی آن طوری است که به شکل استوانه جمع می‌شود و به راحتی در دست جای می‌گیرد. وقتی قسمت بالای آن را می‌چرخانید نمایشگر بیرون می‌آید و صفحه کلید با کلیدهای فیزیکی QWERTY نمایان می‌شود.این ابزار جالب داری شتاب سنج و دکمه‌های ماوس نیز می‌باشد به همین دلیل از آن می‌توان برای کنترل ابزارهای اندرویدی یا تلویزیون‌های هوشمند نیز استفاده کرد.
Joystick از NFC پشتیبانی می‌کند و به لطف خروجی HDMI قادر به ارسال تصویر برروی نمایشگرهای بزرگ‌تر نیز می‌باشد. این ابزار 64 گیگابایت حافظه ذخیره سازی داخلی دارد و به اعتقاد سازنده آن از بهترین طراحی صدا بهره می‌برد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + شش =