«آیپد ایر» موفق‌ترین مدل آیپد اپل تا کنون

«آیپد ایر» موفق‌ترین مدل آیپد اپل تا کنونآیپد ایر که همین چند روز پیش عرضه شد، با آمار فروش خود بسیاری، حتی احتمالاً خود اپل، را متحیر کرده است.

 

هنوز چند روز بیش‌تر از عرضه آیپد ایر نگذشته؛ اما این محصول به یکی از محبوب‌ترین محصولات اپل در بین مشتریان تبدیل شده است. آمار نشان می‌دهد که فروش آیپد ایر نسبت به آیپد 4 سال گذشته و حتی آیپد مینی بسیار بهتر بوده است.

کمپانی بازاریابی نرم‌افزاری «فیکسو» آمار فروش محصول جدید اپل را بررسی کرده که می‌گوید بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده به نظر می‌رسد مردم علاقه زیادی به آیپد جدید اپل دارند. تنها سه روز از عرضه آیپد ایر گذشته اما این محصول در عرض همین سه روز آمار فروشی بهتر از تبلت‌های قبلی اپل کسب کرده است.

بنا به آمار منتشر شده فیکسو، آیپد ایر 0.92 درصد از دستگاه‌های موجود در دست مردم را تشکیل می‌دهد؛ این آمار تقریباً هشت برابر بیش‌تر از آمار چند روز اول آیپد 4 و حدود پنج برابر بیش‌تر از آیپد مینی سال گذشته است.

البته باید توجه داشت که اپل سال گذشته چند هفته بین نسخه‌های وای‌فای و 3G آیپد فاصله انداخت و این باعث ایجاد خدشه در آمار فروش این محصول شد. اما به هر حال، آمار کمپانی فیکسو نشان می‌دهد که آیپد ایر شروع بسیار خوبی داشته و مسلماً اپل هم در مراسم بعدی خود به این نکته اشاره خواهد کرد.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *