تا به امروز تقریبا تمام تبلت‌های بازار به شکل مستطیل و چهار گوش طراحی و تولید شده‌اند، اما توشیبا سه تبلت جدید را به شکل دایره، چهار ظلعی محدب و قلب تولید نموده و عرضه آنها را از اول اوریل آغاز می‌کند. این کمپانی ژاپنی معتقد است که بسیاری از کاربران به دنبال تبلت در اشکال مختلف هستند و آنها بارها تقاضای چنین محصولات جذابی را داشته‌اند.

توشیبا در وب سایت خود نوشته که «اجازه ندهید تا لبه‌های چهار گوش تجربه کار با تبلت را برای شما محدود کنند. شما خاص هستید و تبلت شما نیز می‌بایست متفاوت باشد». تبلت‌های توشیبا با نام Shape در روز اول آپریل به فروش می‌رسند.

همه تبلت‌ها مجهز به سیستم‌عامل اندروید هستند و این کمپانی ژاپنی با اعمال تغییراتی آنها را برای صفحه نمایش غیرمتعارف بهینه نموده است اما بعید به نظر می‌رسد که بازی‌ها و برخی از اپلیکیشن‌ها در این صفحه نمایش به خوبی کار کنند!

تبلت Oblong نامیده شده و توشیبا آن را ایده‌آل برای تولیدکنندگان پیتزا، هنرمندان، DJها یا هر کسی که بخواهد فراتر از تبلت‌های رایج گام بردارد، می‌داند.

تبلت Rhombus نامیده شده و از نظر توشیبا ایده‌آل برای سیاست‌مداران و کارمندان شرکت‌ها است. این تبلت برای مردمی مهندسی شده که به دنبال تغییر و تمایز هستند.

تبلت Amore نام گذاری شده و به اعتقاد توشیبا ایده‌آل برای زوج‌ها و افراد رمانتیک است.

این تبلت ها وجود خارجی ندارند و در واقع دروغ 1 اپریل توشیبا به شمار می‌روند. اما نظر شما در رابطه با این شکل از تبلت‌ها چیست؟ آیا حاضر به خرید تبلت با اشکال غیرمتعارف هستید؟

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *