دسکتاپ شما شبیه بازار شام است!؟ اگر آنقدر آیکون بر روی دسکتاپ خود دارید که بک‌گراند صفحه را به راحتی نمی‌بینید

به توصیه‌های ما توجه کنید.

۱- بهتر است فایل‌ها و فولدرهای خود را به قسمت Document منتقل کنید و تعداد محدودی فولدر میانبر (Shortcut) از آن‌ها بر روی دسکتاپ خود ایجاد کنید. مثلاً فولدری با نام Action برای قرار دادن فایل‌ها و فولدرهایی که باید تکمیل شده یا آپلود شوند و فولدری به نام Project برای ذخیره‌سازی کارهایی که در حال انجام آن‌ها هستید، بسازید. در ادامه، با پایان هر کار نیز، می‌توانید آن را به پوشه ای به نام Archives منتقل کنید.

۲- یک عکس‌زمینه (Background) زیبا و دوست‌داشتنی برای دسکتاپ خود انتخاب کنید. آنقدر زیبا که دلتان نخواهد آن را با آیکون‌ها خراب کنید. سعی کنید تا حد امکان آیکون‌ها را در منو‌ها یا Launch Bar قرار بدهید.

اگر هم دوست دارید همه چیز دم دستتان باشد از نرم‌افزارهای زیر استفاده کنید:

نرم‌افزار Fences که به شما کمک می‌کند فایل‌های خود را در باکس‌های مجزایی با نام دلخواه قرار دهید.

– نرم‌افزار Dexpot که دسکتاپ شما را به چهار دسکتاپ، با عکس‌های زمینه متفاوت تبدیل می‌کند. با این نرم‌افزار می‌توانید هر دسکتاپ را به یک دسته از فایل‌ها اختصاص دهید.

– اگر از کاربران مک هستید از Automator مک استفاده کنید. Automator در فولدر Applications قرار دارد.در صورتی که از نرم‌افزارهایی مانند Fences خوشتان می‌آید، می‌توانید به کمک فتوشاپ، دسکتاپ اختصاصی خود را طراحی کرده و از آن بهره ببرید.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *