دو شرکت Nokia Siemens hcNetworks و IBM از آغاز همکاری‌های جدیدی خبر دادند که به موجب آن یک پلتفورم

پردازشی موبایلی ساخته می‌شود که قادر است ابزارها را به صورت مستقیم داخل پایگاه‌های موبایلی اجرا کند.

 این پلتفورم جدید قادر است محتوای مورد نظر را به صورت مستقیم از یک پایگاه مخابراتی ارایه دهد، ترافیک شبکه مخابراتی را پایین بیاورد و در شرایطی که محتوای مورد نظر به صورت محلی مورد استفاده قرار می‌گیرند تاخیرهای موجود را از بین ببرد.
از بین بردن تاخیرها در شبکه مخابراتی می‌تواند راهکارهای عمودی فراوانی ارایه دهد که تا به کمک آن‌ها بتوان حجم‌های گسترده‌ای از اطلاعات را به صورت لحظه‌ به‌لحظه تحلیل کرد و مورد استفاده قرار داد.

به عنوان مثال راهکار City in Motion شرکت IBM می‌تواند اطلاعات رادیویی را تحلیل کند و اعلام نماید که مردم داخل خیابان‌های شهر چطور حرکت می‌کنند، رفتارهای آن‌ها در استفاده از وسایل حمل‌ونقل چگونه است و ترافیک لحظه به‌لحظه در سیستم حمل‌ونقل شهری چطور است تا مردم بهترین مسیر را برای رفت و آمدهای خود انتخاب کنند.

سرویس Radio Applications Cloud Server این شرکت نیز که بر مبنای پلتفورم ASPN کار می‌کند و فضای استاندارد مبتنی بر سیستم‌های پردازش ابری را ارایه می‌دهد، با این پلتفورم جدید به اوپراتورها امکان می‌دهد و ابزارها و سرویس‌های مورد نظر خود را مبتنی بر آخرین فناوری‌های مخابراتی ارایه کنند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *